Squid

Squid to samoprzylepna, transparentna tkanina przyklejana na szybę okna, umożliwiająca obserwację tego co na zewnątrz, lecz dyskretnie chroniąca przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz

 

Squid jest jedynym rodzajem przesłony okiennej, którą można zastosować w oknie dowolnego typu. Tkanina jest odporna zarówno na wilgoć jak i wysokie temperatury, w dodatku łatwo ją dostosować do potrzeb Klienta.

 

Odporność na wilgoć i wysokie temperatury

Squid świetnie sprawdza się w temperaturach aż do 60°C i jest odporny na ogień (M1/B1), może więc być zastosowany w pomieszczeniach, gdzie obowiązują zaostrzone wymagania dotyczące bezpieczeństwa pożarowego.

 

Indywidualne rozwiązania

Czy Twoje okna są okrągłe, trójkątne czy w kształcie rombu? Czy chcesz użyć Squid na oknie dachowym, szklanej kopule czy w ogrodzie zimowym? Jeśli Twoje okna są ze szkła, Squid będzie idealnym rozwiązaniem. Trzeba tylko przyciąć tkaninę do właściwego rozmiaru. Squid świetnie sprawdzi się w małych okienkach przy drzwiach frontowych jak i w dużych oknach, których powierzchnie mogą być pokryte precyzyjnie Squidem tworzącym jednolitą płaszczyznę.

 

Squid został finalistą konkursu Dobry Wzór 2017 w kategorii Nowe Materiały Produkcyjne -  więcej <<<

Zobacz produkty w mediach:

Dane techniczne
System szerokość beli [mm] max szerokość [mm] max wysokość [mm] max powierzchnia m2
Squid 1300 bez ograniczeń* bez ograniczeń* bez ograniczeń*
Przeznaczenie: okna dachowe, ogrody zimowe, okna, witryny

* produkt można łączyć w jednolitą całość bez widocznych linii styku

 

Anwis w liczbach:
 

1979
rok założenia firmy

 

42 państwa
eksport na cały świat

 

1200 wzorów
tkanin w naszej ofercie

® Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością firmy Anwis. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez wcześniejszej zgody jest zabronione.